Wyprzedaż ... tuż tuż ...
Szykują się wielkie spadki ceny :)
Szkoda, że bez Tropica neutralny Mam do tej firmy pewien sentyment oczko Ale z tymi cenami to się zgodzę. Już teraz są wysokie a oni z roku na rok je podnoszą, a ciekawych nowości zaledwie kilka.
Ale hajs mam już przygotowany, więc jeśli coś naprawdę niezłego zaoferujesz Xender, to może się skuszę wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM