Wyprzedaż ... tuż tuż ...
Szykują się wielkie spadki ceny :)
A więc jest małe oszustwo oczko Tropic też będzie ale w mniejszych ilościach ( chyba że będzie więcej chętnych na zakupy dużo przed sylwestrem oczko A co do cen to ostatnia podwyżka była we wrześniu i ... chyba nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa smutny Handlowałem Tropic`em od zawsze bo uważam go za faworyta ale ... ceny zmusiły mnie do częściowej "przesiadki" na SP - i mimo tego że miałem sceptyczne podejście (na początku) to teraz już jestem PEWIEN że nie kłamali z tymi dwiema liniami produkcyjnymi ... dla marketów i dla sklepów wesoły Takich na przykład jak mój oczko


  PRZEJDŹ NA FORUM