Bezpieczna zabawa fajerwerkami
warto przeczytać!
Ooo...był TVN??? Może coś więcej napisz wesoły Byłeś w TV ? ;p

A wracając do tematu: zgadzam się z Tobą, że nie fajerwerki są niebezpieczne a człowiek w towarzystwie alkoholu i jego głupoty. Fajerwerki odpalane zgodnie z instrukcją, na trzeźwo, przez osobę odpowiedzialną są naprawdę bezpieczne - inaczej nie byłyby dopuszczone do sprzedaży. Owszem... niebezpieczne robią się wtedy, gdy zabiera się do nich osoba bez grama wyobraźni czy pod wpływem %
A taki "dobry tatuś" kupujący synkowi Achtungi to już naprawdę przegięcie.


  PRZEJDŹ NA FORUM