Bezpieczna zabawa fajerwerkami
warto przeczytać!
Odpalanie fajerwerków z balkonu to w zasadzie norma.
Znam także przypadki kiedy petardy były wrzucane do zsypu w bloku. O pożar w takiej sytuacji nie trudno. Byłem także świadkiem (na szczęście tylko opowiadań), jak ktoś z bloku rzucał szklane butelki z petardą w środku. Brzmi to nienormalnie i mam nadzieję, że to prawda nie była. A jeśli tak, to.... bez komentarza.


  PRZEJDŹ NA FORUM