| Nasze wypadki |
| Czy mieliście kiedyś jakiś wypadek z fajerwerkami ? Ja na całe szczęście nie. Jedynie zdarza mi się w sylwestra poparzyć sobie lekko kciuk od zapalniczki czy palącego się lontu. No i takie inne zdarzenia, to przewracające się wyrzutnie ale te na szczęście krzywdy nikomu nie zrobiły. |