Nasze wypadki
Czy mieliście kiedyś jakiś wypadek z fajerwerkami ?

Ja na całe szczęście nie. Jedynie zdarza mi się w sylwestra poparzyć sobie lekko kciuk od zapalniczki czy palącego się lontu.
No i takie inne zdarzenia, to przewracające się wyrzutnie ale te na szczęście krzywdy nikomu nie zrobiły.


  PRZEJDŹ NA FORUM