| Nasze wypadki |
| Temat bardzo dobry ! Będziemy mieli skalę ... wypadków ( o ile takie były ) hmm ... Przez te poparzone palce to nie mogę spać Wychodzę coś odpalić ... szukam ognia szukam szukam i co i znowu ten CHOLERNY BIC Myślę sobie - Spokojnie podpal ostrożnie to sie nie oparzysz . i ?! - *&%(#%^@@#&%^@_#@*& znowu to samo Tak ja spojrzałem na to teraz z boku to jestem takim SYZYFEM PROMETEUSZEM Chyba muszę zainwestować i kupić sobie jakąś dłuższą zapalniczkę ( najlepiej żarową ) Wypadki w następnej wiadomości |