Pozdrowienia II
Kontynuacja tematu bo tamten ... długi
A może chcecie się zamienić? Gabrysia jest ostatnio bardzo rozmowna w nocy oczko
Myślę że już pora na 2 kawę ... pozdrawiam pan zielony


  PRZEJDŹ NA FORUM