| Pozdrowienia II Kontynuacja tematu bo tamten ... długi |
| łeee to Wy kiepscy kawoholicy jesteście ja o tej porze co wy dwie zrobiliście to ja już po trzeciej byłem i nic nie jadłem, bo nie miałem czasu, a każdy mądry polak wie że najlepiej głód się oszukuje kawką i laską tytoniu |