Pozdrowienia II
Kontynuacja tematu bo tamten ... długi
łeee to Wy kiepscy kawoholicy jesteście ja o tej porze co wy dwie zrobiliście to ja już po trzeciej byłem i nic nie jadłem, bo nie miałem czasu, a każdy mądry polak wie że najlepiej głód się oszukuje kawką i laską tytoniuwykrzyknik


  PRZEJDŹ NA FORUM