| Fajerwerki - piękne ale szkodliwe |
| Link 1 - http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Fajerwerki-piekne-ale-szkodliwe,wid,10159465,wiadomosc.html?ticaid=19056 Link 2 - http://expertia.pl/medicine_adv/material/informacja-szkodliwe-fajerwerki Każdego roku jestem na kilku/kilkunastu pokazach pirotechnicznych i szczerze mówiąc jeszcze nie zauważyłem związanych z tym problemów u siebie. Kto wie, być może zaczną się ujawniać z biegiem lat, a może jest to po prostu ściema. A co mają powiedzieć profesjonalni pirotechnicy zajmujący się organizacją takich widowisk ? Oni w ciągu roku potrafią zrealizować kilkadziesiąt pokazów ogni sztucznych i zazwyczaj znajdują się o wiele bliżej wybuchających fajerwerków, niż publiczność oglądająca je. I nie słyszałem, by ktoś z tej pracy rezygnował ze względu na obawę o zdrowie. |