Znalazłeś demota na temat IIWŚ...pokaż go!
www.demotywatory.pl
Witam Szanowne Towarzystwo w Pierwszy Poranek Pierwszego Dnia Wiosny wesoły

Wiem, że to troszkę obok obowiązującej tematyki..., ale
SPECJALNIE DLA NASZEGO PREZESA SKLEPU Z FAJERWERKAMI :
http://demotywatory.pl/512183/--Co-robisz-w-Sylwestra

wesoływesoływesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM