| Znalazłeś demota na temat IIWŚ...pokaż go! www.demotywatory.pl |
| Witam Szanowne Towarzystwo w Pierwszy Poranek Pierwszego Dnia Wiosny Wiem, że to troszkę obok obowiązującej tematyki..., ale SPECJALNIE DLA NASZEGO PREZESA SKLEPU Z FAJERWERKAMI : http://demotywatory.pl/512183/--Co-robisz-w-Sylwestra |