Pierwszy fant!
rogi na handel
Witam!

Mam do sprzedania baranie rogi... rogi po baranie dużej postury starym, zawijane chętnych zapraszam do obejrzenia...do oczyszczenia i oprawienia u stolarza

Licytację zaczynamy od 1 browara
>KUP TERAZ< 3 browary

czas składania ofert do godziny 22:00 w niedzielę 28.03.2010


  PRZEJD NA FORUM