Bezpieczna zabawa fajerwerkami
warto przeczytać!
kolego sosencjasz : na TYM forum nie ma miejsca na tak durne prowokacje - to raz
ja tu nie jestem Pierwszym Gospodarzem, ale to chyba nie dla ciebie miejsce - to dwa
masz wenę twórczą to napisz do "poradnika młodego pirotechnika", może będziesz gwiazdą wydania - to trzy

Ufufetku : chyba postawiłeś słuszną diagnozęoczko
pozdrowienia dla Ciebie i całej reszty wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM