Nasze wypadki
Ja miałem tak że piałem dużą petarde jakąś zieloną (mniejszą od achtunga oczywiście xD) i jak się zapala to na 2-3 cm leci płomień gęstych iskier i przypadkiem zapalniczke to mi zjarało i wybuchła mi w ręku ale na szczęście było troszke gazu! Obrażenia :
Poparzona dłoń
Zdarta (kawałeczek) skóra z drugiej ręki bo była blisko zapalniczki

Więc naprawde lepiej odchodzic szybko i zapoznać się jak petarda daje płomien itp.

Pozdro doim


  PRZEJDŹ NA FORUM