| Nasze wypadki |
| Ja miałem tak że piałem dużą petarde jakąś zieloną (mniejszą od achtunga oczywiście xD) i jak się zapala to na 2-3 cm leci płomień gęstych iskier i przypadkiem zapalniczke to mi zjarało i wybuchła mi w ręku ale na szczęście było troszke gazu! Obrażenia : Poparzona dłoń Zdarta (kawałeczek) skóra z drugiej ręki bo była blisko zapalniczki Więc naprawde lepiej odchodzic szybko i zapoznać się jak petarda daje płomien itp. Pozdro doim |