UWAGA WIELKIE ZMIANY |
| ufufet | 27.03.2010 21:21:34 |
Grupa: Moderator Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;) Posty: 201 #506088 Od: 2009-10-19 | Paweł zaczął sprzątać w sklepie!! no i jak ja sie tam teraz bede czuł to już o tym nie pomyślał, sklepik jak jest brudny i pełem kartonów to ma taki mikroklimat... no wiecie te roztocza i pełna gama bakterii aż miło... ja chce kartony na podłodze!!!!!! _________________ Piwa i pacierza nie odmawiam |
| xentia | 28.03.2010 21:13:53 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: Konstancin Posty: 24 #506752 Od: 2009-10-15 | Ufufecie a My chcemy mieć klientów Przynajmniej teraz można coś sprzedać i dostać się do jakiegoś towaru ps. a niech jeszcze raz usłyszę strzał wieczorem to będzie wojna chłopaki |
| xender | 29.03.2010 08:17:52 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa Posty: 304 #506973 Od: 2009-10-14 | Aha - W sklepie nie było BRUDNO ! Tylko był bajzel związany z tym że ilość towaru przerosła powierzchnię możliwą do zapełnienia Na szczęście towar został już "rozdzielony" - 1 Caravell`ka do Grzesia i 2 Caravell`ki do janusza.ocp. I tu z góry chciałem podziękować za użyczenie powierzchni magazynowych tym dwóm kolegom. I SPECJALNE podziękowania dla Ufufeta za pomoc w ogarnianiu sklepiku. _________________ Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;) |
| janusz.ocp | 29.03.2010 20:43:35 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: K-J Posty: 309 #507487 Od: 2009-10-17 | A ja byłem i nie widziałem wielkich zmian w sklepie |
| ufufet | 29.03.2010 21:11:01 |
Grupa: Moderator Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;) Posty: 201 #507516 Od: 2009-10-19 | hehe i Panie Pawle mamy groźby karalne.... Twoja żona nam grozi ze jeszcze raz strzelimy to żelazkiem i kotwicą przez łeb oraz trocinami do uszu _________________ Piwa i pacierza nie odmawiam |
| xender | 30.03.2010 07:37:19 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa Posty: 304 #507668 Od: 2009-10-14 | do - janusz.ocp - Bo Ty jak już zobaczyłeś że dojechało P5515 to już nic nie widzisz do - ufufet - Najgorsze że to nie jest groźba tylko ... obietnica i _________________ Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;) |
| Helga | 30.03.2010 18:26:03 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: baza_Rammstein Posty: 198 #508134 Od: 2009-11-13 | a ja się mogę do tej wojny przyłączyć ? z tym, że będę trzymać zdecydowanie kobiecą stronę no, sorki chłopaki ! ja wiem, że koleżanka Xentia napewno da sobie radę, ale ..., wiesz moja droga - w razie czego - będę Cię ubezpieczać.... |
| xentia | 30.03.2010 20:54:39 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: Konstancin Posty: 24 #508379 Od: 2009-10-15 | Nie tak prosto dać sobie z nimi radę także za każdą pomoc serdecznie dziękuję i przyjmuje A zamiast koleżanki xenti bo to tak za bardzo oficjalnie brzmi wystarczy Monika No chłopaki miejcie się na baczności |
| ufufet | 30.03.2010 23:43:43 |
Grupa: Moderator Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;) Posty: 201 #508536 Od: 2009-10-19 | no i masz ci los... widzisz Pawełku dwie baby przeciwko nam _________________ Piwa i pacierza nie odmawiam |
| Helga | 31.03.2010 13:07:28 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: baza_Rammstein Posty: 198 #508773 Od: 2009-11-13 | tylko nie "baby" macie przed sobą dwie wspaniałe DAMY I Ufufet - odpuść sobie może to tworzenie tajnej broni...bo to Wam nic nie da proponuję raczej uważać, żebyśmy my dwie czegoś czasem nie skonstruowały..., bo będziecie mieć kłopoty |
| grzes | 03.04.2010 20:19:23 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: Opacz/Konstancin Posty: 294 #512102 Od: 2009-10-18 | Byłem, widziałem nawet porządek troszeczkę. Przyznam że troszeczkę lepiej. Miejmy nadzieje że się postara lepiej. Czekamy _________________ tekst stopki Twojego postu (max 800 znaków) - dozwolone [bbcode] |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |