Przeglądając forum możesz kliknąć i posłuchać sobie radia RNB


NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » CO ZMIENIĆ W SKLEPIE » UWAGA WIELKIE ZMIANY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

UWAGA WIELKIE ZMIANY

  
ufufet
27.03.2010 21:21:34
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;)

Posty: 201 #506088
Od: 2009-10-19
Paweł zaczął sprzątać w sklepie!! no i jak ja sie tam teraz bede czuł to już o tym nie pomyślał, sklepik jak jest brudny i pełem kartonów to ma taki mikroklimat... no wiecie te roztocza i pełna gama bakterii aż miło... ja chce kartony na podłodze!!!!!!jęzor
_________________
Piwa i pacierza nie odmawiam
  
xentia
28.03.2010 21:13:53


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Konstancin

Posty: 24 #506752
Od: 2009-10-15
Ufufecie a My chcemy mieć klientów wesoły
Przynajmniej teraz można coś sprzedać i dostać się do jakiegoś towaru wesoły co prawda jakim kosztem !! Ja sprzątałam 2 dni cały dom a Paweł sprząta sklep już 2 tygodnie ciekawe czy to nie dlatego że codziennie sprzątacie razem pan zielony
ps. a niech jeszcze raz usłyszę strzał wieczorem to będzie wojna chłopaki taki dziwny
  
xender
29.03.2010 08:17:52
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa

Posty: 304 #506973
Od: 2009-10-14
Aha - W sklepie nie było BRUDNO ! Tylko był bajzel związany z tym że ilość towaru przerosła powierzchnię możliwą do zapełnienia oczko
Na szczęście towar został już "rozdzielony" - 1 Caravell`ka do Grzesia i 2 Caravell`ki do janusza.ocp. I tu z góry chciałem podziękować za użyczenie powierzchni magazynowych tym dwóm kolegom. I SPECJALNE podziękowania dla Ufufeta za pomoc w ogarnianiu sklepiku.
_________________
Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;)
  
janusz.ocp
29.03.2010 20:43:35
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: K-J

Posty: 309 #507487
Od: 2009-10-17
A ja byłem i nie widziałem wielkich zmian w sklepiezdziwiony
  
ufufet
29.03.2010 21:11:01
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;)

Posty: 201 #507516
Od: 2009-10-19
hehe i Panie Pawle mamy groźby karalne.... Twoja żona nam grozi ze jeszcze raz strzelimy to żelazkiem i kotwicą przez łeb oraz trocinami do uszu
_________________
Piwa i pacierza nie odmawiam
  
xender
30.03.2010 07:37:19
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa

Posty: 304 #507668
Od: 2009-10-14
do - janusz.ocp - Bo Ty jak już zobaczyłeś że dojechało P5515 to już nic nie widzisz pan zielonypan zielonypan zielony
do - ufufet - Najgorsze że to nie jest groźba tylko ... obietnica i pan zielony
_________________
Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;)
  
Helga
30.03.2010 18:26:03
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: baza_Rammstein

Posty: 198 #508134
Od: 2009-11-13
a ja się mogę do tej wojny przyłączyć ?
z tym, że będę trzymać zdecydowanie kobiecą stronę wykrzyknik
no, sorki chłopaki !

ja wiem, że koleżanka Xentia napewno da sobie radę, ale ..., wiesz moja droga - w razie czego - będę Cię ubezpieczać....oczko
  
xentia
30.03.2010 20:54:39


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Konstancin

Posty: 24 #508379
Od: 2009-10-15
Nie tak prosto dać sobie z nimi radę także za każdą pomoc serdecznie dziękuję i przyjmuje wesoły
A zamiast koleżanki xenti bo to tak za bardzo oficjalnie brzmi wystarczy Monika oczko
No chłopaki miejcie się na baczności diabeł
  
ufufet
30.03.2010 23:43:43
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;)

Posty: 201 #508536
Od: 2009-10-19
no i masz ci los... widzisz Pawełku dwie baby przeciwko namwykrzyknik wojna chyba przegrana z góry, ale się ja nie poddam idę tworzyć moją tajną broń, ale obawiam sie ze jak jej użyję to dostanę żelaskiem i kotwicą morską w cymbał... sąsiad musisz pomócaniołek
_________________
Piwa i pacierza nie odmawiam
  
Helga
31.03.2010 13:07:28
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: baza_Rammstein

Posty: 198 #508773
Od: 2009-11-13
tylko nie "baby" zły
macie przed sobą dwie wspaniałe DAMY wesoły
I Ufufet - odpuść sobie może to tworzenie tajnej broni...bo to Wam nic nie da
proponuję raczej uważać, żebyśmy my dwie czegoś czasem nie skonstruowały...,
bo będziecie mieć kłopoty oczkooczkooczko
aniołek
  
grzes
03.04.2010 20:19:23
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Opacz/Konstancin

Posty: 294 #512102
Od: 2009-10-18
Byłem, widziałem nawet porządek troszeczkę. Przyznam że troszeczkę lepiej. Miejmy nadzieje że się postara lepiej. Czekamy jęzor
_________________
tekst stopki Twojego postu (max 800 znaków) - dozwolone [bbcode]

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » CO ZMIENIĆ W SKLEPIE » UWAGA WIELKIE ZMIANY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo oraz promuj się w katalogu

TestHub.pl - opinie, testy, oceny