Hurtownia czy sklep ? Czym jesteśmyStatus sklepu |
| xender | 17.10.2009 22:21:08 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa Posty: 304 #343640 Od: 2009-10-14 Ilość edycji Admina: 1 | Działamy jako sklep! Ale mamy tak niskie ceny że dużo osób jest takiego ... zdania _________________ Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;) |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |