Czy jesteśmy hurtownią ?Czy muszę robić zakupy hurtowe ? |
| xender | 17.10.2009 21:27:14 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa Posty: 304 #343601 Od: 2009-10-14 Ilość edycji Admina: 1 | Dużo osób z racji BARDZO NISKICH CEN zadaje pytanie dzwoniąc do nas czy muszą robić zakupy hurtowe NIE ! Można zrobić zakupy od 1 PLN ! _________________ Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;) |
| Daniel4132 | 25.10.2009 08:48:03 |
| Grupa: Użytkownik Lokalizacja: Sochaczew Posty: 7 #349036 Od: 2009-10-25 | to całe szczescie ze mozna kupic normalnie a nie hurtowo |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |