Regulamin Wyprzedaży (TYLKO FORUMOWEJ)Przeczytaj zanim coś kupisz! |
| grzes | 25.10.2009 15:02:15 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: Opacz/Konstancin Posty: 294 #349221 Od: 2009-10-18 | Czekamy z nie cierpliwościa na promocyjki Panie Xender _________________ tekst stopki Twojego postu (max 800 znaków) - dozwolone [bbcode] |
| xender | 25.10.2009 22:32:50 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa Posty: 304 #349574 Od: 2009-10-14 Ilość edycji wpisu: 4 | Szanowni Forumowicze Pierwsza wiadomość STARTUJEMY OD JUTRA ! Zasady wyprzedaży i wzięcia udziału w zakupach 1) W zakupach może wziąć udział tylko osoba powyżej 18 roku życia - chyba wiemy dlaczego 2) Warunkiem uczestnictwa w wyprzedaży i promocjach jest UZUPEŁNIENIE INFORMACJI O LOKALIZACJI w swoim profilu (jeżeli ktoś nie wie jak to zrobić proszę o kontakt) 3) Ogłoszenia będą wychodziły codziennie pomiędzy godz. 20:00 a 21:00 4) Codziennie będzie wypuszczane tylko jedno ogłoszenie (chyba że będą wolne wnioski o więcej) 5) Każde ogłoszenie będzie w oddzielnym wątku w tym dziale 6) Ogłoszenie będzie zawierać dokładny opis towaru (towarów) z ceną za całość oferty 7) Decyduje pierwszy wpis "BIORĘ" - tak że kto pierwszy ten lepszy. 7a) Przewiduję wpis "Proszę o rezerwację" - Po takim wpisie towar zostaje zarezerwowany na 30 minut. Po tym czasie rezerwacja zostaje zwolniona wpisem "Rezerwacja zwolniona" i towar wraca na forum jako możliwy do zakupu. 8) Po decyzji oczekuję potwierdzenie informacji na PW (wiadomość prywatna) jeżeli ktoś nie wie jak wysłać - proszę o kontakt. 9) Na odbiór daję 7 dni. Termin jest taki poniewaz może komuś uda się coś jeszcze upolować W Tym dziale PROSZĘ NIE ŚMIECIĆ!. Wchodzenie w dyskusję i zbędne komentarze będą bezlitośnie wrzucane do kosza Wszystkie towary odbieramy osobiście w sklepie po wcześniejszym umówieniu. Nie zastosowanie się któregokolwiek z punktów zaowocuje WYCOFANIEM OFERTY! DOTYCZY TO WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU! Jeżeli są pytania proszę pytać w tym wątku a nie w ogłoszeniach. _________________ Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;) |
| grzes | 26.10.2009 20:31:20 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: Opacz/Konstancin Posty: 294 #350233 Od: 2009-10-18 | A może by tak skrócic ten czas ogłoszeń Panie Xender np. z 3 godz. na 1 godz . Co koledzy myślą na ten temat. _________________ tekst stopki Twojego postu (max 800 znaków) - dozwolone [bbcode] |
| xender | 26.10.2009 20:43:58 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa Posty: 304 #350257 Od: 2009-10-14 | Słusznie ! Zatem zmieniam już w regulaminie że aukcje będą się pojawiały pomiędzy 20:00 a 21:00 Pozdrawiam _________________ Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;) |
| grzes | 26.10.2009 21:05:40 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: Opacz/Konstancin Posty: 294 #350285 Od: 2009-10-18 | A i elegancko poco mamy zdzierac oczy tyle czasu przed klaptokiem od razu witam Pana administratora _________________ tekst stopki Twojego postu (max 800 znaków) - dozwolone [bbcode] |
| ufufet | 26.10.2009 21:09:50 |
Grupa: Moderator Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;) Posty: 201 #350289 Od: 2009-10-19 | co boli że ja wygrałem?? na następny raz uważaj Waść _________________ Piwa i pacierza nie odmawiam |
| grzes | 26.10.2009 21:12:30 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: Opacz/Konstancin Posty: 294 #350292 Od: 2009-10-18 | wręcz przeciwnie czuje się bardzo dobrze i nic mnie nie boli _________________ tekst stopki Twojego postu (max 800 znaków) - dozwolone [bbcode] |
| b.sz | 27.10.2009 14:38:51 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: Warszawa Posty: 146 #350608 Od: 2009-10-18 | A czy byłaby możliwość, aby produkty były wystawiane wcześniej, np. między 17 a 18 lub 18 a 19 ? Ja niestety rzadko korzystam z kompa po 19-20, więc nie mam jak brać udziału w wyprzedaży (a bardzo bym chciał) Jeśli reszta forumowiczów nie miałaby nic przeciwko temu, a Pan Admin by się zgodził byłbym bardzo wdzięczny. Dziękuję, pozdrawiam! |
| xender | 27.10.2009 15:07:04 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa Posty: 304 #350625 Od: 2009-10-14 | Coś wymyślimy A tylko pytanie generalnie do WSZYSTKICH - Czy taka cena była dobra ? _________________ Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;) |
| b.sz | 27.10.2009 17:31:03 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: Warszawa Posty: 146 #350691 Od: 2009-10-18 Ilość edycji wpisu: 1 | Myślę, że bardzo dobra. Za zestaw i dwie wyrzutnie byśmy dali koło 5 dych, a w tej ofercie mamy jeszcze dodatkowo kilka rakiet. Czekamy na kolejne propozycje, z jeszcze bardziej wyciśniętymi cenami |
| ufufet | 27.10.2009 19:20:11 |
Grupa: Moderator Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;) Posty: 201 #350891 Od: 2009-10-19 | e jakby było z dychę taniej to to by była dopiero promocja i nie tylko produktu ale i sklepu pozdoriwł i podziękował za możliwość wypowiedzi _________________ Piwa i pacierza nie odmawiam |
| b.sz | 28.10.2009 17:06:10 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: Warszawa Posty: 146 #351349 Od: 2009-10-18 | Ponawiam pytanie: Co forumowicze sądzą o tym, aby produkty na wyprzedaży były wystawiane jeszcze przed godziną 19 ? Wtedy także ja miałbym możliwość czyhania na "ofiarę" Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Dziękuję, pozdrawiam. |
| ufufet | 28.10.2009 17:48:59 |
Grupa: Moderator Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;) Posty: 201 #351433 Od: 2009-10-19 | co wam powiem to wam powiem ale wam powiem... wiem ino to że Waść Admin raczej nie daje rady przed 19 bo ma zajob kosmiczy a po za tym mi to też często gęsto nie na rękę bo robię do 18 często, aczkolwiek żyjem w wolnym , demokratycznym kraju(przypominam że nawet skrzynki o tym wiedzą pozdrowił i podziękował za możliwość wypowiedzi w tym temacie _________________ Piwa i pacierza nie odmawiam |
| xender | 28.10.2009 19:34:55 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa Posty: 304 #351523 Od: 2009-10-14 | Prośba rozpatrzona pozytywnie UWAGA ! Od jutra 2 promocje dziennie ! Jedna koło południa a druga standardowo wieczorem Aha i może byśmy wymyślili jakieś określenie na to moje "wariactwo cenowe" bo określenie promocja jest takie ... tendencyjne _________________ Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;) |
| ufufet | 28.10.2009 20:18:27 |
Grupa: Moderator Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;) Posty: 201 #351585 Od: 2009-10-19 | no to kto to koło południa bedzie..... to sie nazywa ustawianie przetargów _________________ Piwa i pacierza nie odmawiam |
| b.sz | 28.10.2009 20:42:04 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: Warszawa Posty: 146 #351603 Od: 2009-10-18 | Koło południa ??? Koło południa to ja mam przeważnie mega interesujące lekcje w szkole Nie dałoby rady 17-19 ? I tradycyjnie wieczorem. |
| ufufet | 28.10.2009 21:11:43 |
Grupa: Moderator Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;) Posty: 201 #351628 Od: 2009-10-19 | no to ja myśle tak 18-19 i 20-21 co Panowie, i Panie też, nie zapominajmy że mamy damę na pokładzie(ukłony w jej kierunku ślę serdeczne) no i Wy na to... _________________ Piwa i pacierza nie odmawiam |
| b.sz | 28.10.2009 21:18:16 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: Warszawa Posty: 146 #351638 Od: 2009-10-18 | Skłaniałbym się jednak ku godziny 17-18, ale 18-19 w ostateczności może być. Co na to Admin ? |
| xender | 28.10.2009 21:22:25 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa Posty: 304 #351646 Od: 2009-10-14 | Panowie a co powiecie Krakowskim targiem na 18:00 - 20:00 ? Czekam na opinie _________________ Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;) |
| janusz.ocp | 28.10.2009 21:25:12 |
Grupa: Użytkownik Lokalizacja: K-J Posty: 309 #351648 Od: 2009-10-17 | nie okreslaj godziny tylko wrzucaj, bo tak kazdy siedzi i czeka |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |