Przeglądając forum możesz kliknąć i posłuchać sobie radia RNB


NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SZYBKIE PROMOCJE I WYPRZEDAŻE » REGULAMIN WYPRZEDAŻY (TYLKO FORUMOWEJ)

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

Regulamin Wyprzedaży (TYLKO FORUMOWEJ)

Przeczytaj zanim coś kupisz!
  
grzes
25.10.2009 15:02:15
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Opacz/Konstancin

Posty: 294 #349221
Od: 2009-10-18
Czekamy z nie cierpliwościa na promocyjki Panie Xenderbardzo szczęśliwy
_________________
tekst stopki Twojego postu (max 800 znaków) - dozwolone [bbcode]
  
xender
25.10.2009 22:32:50
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa

Posty: 304 #349574
Od: 2009-10-14


Ilość edycji wpisu: 4
Szanowni Forumowicze

Pierwsza wiadomość STARTUJEMY OD JUTRA !

Zasady wyprzedaży i wzięcia udziału w zakupach
1) W zakupach może wziąć udział tylko osoba powyżej 18 roku życia - chyba wiemy dlaczegocool
2) Warunkiem uczestnictwa w wyprzedaży i promocjach jest UZUPEŁNIENIE INFORMACJI O LOKALIZACJI w swoim profilu (jeżeli ktoś nie wie jak to zrobić proszę o kontakt)
3) Ogłoszenia będą wychodziły codziennie pomiędzy godz. 20:00 a 21:00 pan zielony
4) Codziennie będzie wypuszczane tylko jedno ogłoszenie (chyba że będą wolne wnioski o więcej)
5) Każde ogłoszenie będzie w oddzielnym wątku w tym dziale
6) Ogłoszenie będzie zawierać dokładny opis towaru (towarów) z ceną za całość oferty
7) Decyduje pierwszy wpis "BIORĘ" - tak że kto pierwszy ten lepszy.
7a) Przewiduję wpis "Proszę o rezerwację" - Po takim wpisie towar zostaje zarezerwowany na 30 minut. Po tym czasie rezerwacja zostaje zwolniona wpisem "Rezerwacja zwolniona" i towar wraca na forum jako możliwy do zakupu.
8) Po decyzji oczekuję potwierdzenie informacji na PW (wiadomość prywatna) jeżeli ktoś nie wie jak wysłać - proszę o kontakt.
9) Na odbiór daję 7 dni. Termin jest taki poniewaz może komuś uda się coś jeszcze upolować
pan zielony

W Tym dziale PROSZĘ NIE ŚMIECIĆ!. Wchodzenie w dyskusję i zbędne komentarze będą bezlitośnie wrzucane do kosza

Wszystkie towary odbieramy osobiście w sklepie po wcześniejszym umówieniu.

Nie zastosowanie się któregokolwiek z punktów zaowocuje WYCOFANIEM OFERTY!
DOTYCZY TO WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU!

Jeżeli są pytania proszę pytać w tym wątku a nie w ogłoszeniach.


_________________
Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;)
  
grzes
26.10.2009 20:31:20
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Opacz/Konstancin

Posty: 294 #350233
Od: 2009-10-18
A może by tak skrócic ten czas ogłoszeń Panie Xender np. z 3 godz. na 1 godz . Co koledzy myślą na ten temat. pytajnik
_________________
tekst stopki Twojego postu (max 800 znaków) - dozwolone [bbcode]
  
xender
26.10.2009 20:43:58
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa

Posty: 304 #350257
Od: 2009-10-14
Słusznie !
Zatem zmieniam już w regulaminie że aukcje będą się pojawiały pomiędzy 20:00 a 21:00
Pozdrawiam

_________________
Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;)
  
grzes
26.10.2009 21:05:40
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Opacz/Konstancin

Posty: 294 #350285
Od: 2009-10-18
A i elegancko poco mamy zdzierac oczy tyle czasu przed klaptokiemtaki dziwnystrzałka

od razu witam Pana administratorastrzałka
_________________
tekst stopki Twojego postu (max 800 znaków) - dozwolone [bbcode]
  
ufufet
26.10.2009 21:09:50
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;)

Posty: 201 #350289
Od: 2009-10-19
co boli że ja wygrałem?? na następny raz uważaj Waść
_________________
Piwa i pacierza nie odmawiam
  
grzes
26.10.2009 21:12:30
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Opacz/Konstancin

Posty: 294 #350292
Od: 2009-10-18
wręcz przeciwnie czuje się bardzo dobrze i nic mnie nie boli oczko
_________________
tekst stopki Twojego postu (max 800 znaków) - dozwolone [bbcode]
  
b.sz
27.10.2009 14:38:51
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 146 #350608
Od: 2009-10-18
A czy byłaby możliwość, aby produkty były wystawiane wcześniej, np. między 17 a 18 lub 18 a 19 ?
Ja niestety rzadko korzystam z kompa po 19-20, więc nie mam jak brać udziału w wyprzedaży (a bardzo bym chciał) oczko
Jeśli reszta forumowiczów nie miałaby nic przeciwko temu, a Pan Admin by się zgodził byłbym bardzo wdzięczny.
Dziękuję, pozdrawiam!
  
xender
27.10.2009 15:07:04
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa

Posty: 304 #350625
Od: 2009-10-14
Coś wymyślimy wesoły
A tylko pytanie generalnie do WSZYSTKICH - Czy taka cena była dobra ? wesoły
_________________
Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;)
  
b.sz
27.10.2009 17:31:03
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 146 #350691
Od: 2009-10-18


Ilość edycji wpisu: 1
Myślę, że bardzo dobra. Za zestaw i dwie wyrzutnie byśmy dali koło 5 dych, a w tej ofercie mamy jeszcze dodatkowo kilka rakiet.
Czekamy na kolejne propozycje, z jeszcze bardziej wyciśniętymi cenami bardzo szczęśliwy
  
ufufet
27.10.2009 19:20:11
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;)

Posty: 201 #350891
Od: 2009-10-19
e jakby było z dychę taniej to to by była dopiero promocja i nie tylko produktu ale i sklepu oczko

pozdoriwł i podziękował za możliwość wypowiedzi
_________________
Piwa i pacierza nie odmawiam
  
b.sz
28.10.2009 17:06:10
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 146 #351349
Od: 2009-10-18
Ponawiam pytanie:
Co forumowicze sądzą o tym, aby produkty na wyprzedaży były wystawiane jeszcze przed godziną 19 ?
Wtedy także ja miałbym możliwość czyhania na "ofiarę" pan zielony

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. oczko
Dziękuję, pozdrawiam.
  
ufufet
28.10.2009 17:48:59
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;)

Posty: 201 #351433
Od: 2009-10-19
co wam powiem to wam powiem ale wam powiem...
wiem ino to że Waść Admin raczej nie daje rady przed 19 bo ma zajob kosmiczy a po za tym mi to też często gęsto nie na rękę bo robię do 18 często, aczkolwiek żyjem w wolnym , demokratycznym kraju(przypominam że nawet skrzynki o tym wiedzą oczko) także niech decyduje GŁOS LUDU

pozdrowił i podziękował za możliwość wypowiedzi w tym temacie
_________________
Piwa i pacierza nie odmawiam
  
xender
28.10.2009 19:34:55
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa

Posty: 304 #351523
Od: 2009-10-14
Prośba rozpatrzona pozytywnie wesoły
UWAGA ! Od jutra 2 promocje dziennie ! Jedna koło południa a druga standardowo wieczorem wesoły
Aha i może byśmy wymyślili jakieś określenie na to moje "wariactwo cenowe" bo określenie promocja jest takie ... tendencyjne poruszony
_________________
Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;)
  
ufufet
28.10.2009 20:18:27
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;)

Posty: 201 #351585
Od: 2009-10-19
no to kto to koło południa bedzie..... to sie nazywa ustawianie przetargówbardzo szczęśliwy
_________________
Piwa i pacierza nie odmawiam
  
b.sz
28.10.2009 20:42:04
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 146 #351603
Od: 2009-10-18
Koło południa ???
Koło południa to ja mam przeważnie mega interesujące lekcje w szkolejęzor
Nie dałoby rady 17-19 ? I tradycyjnie wieczorem.
  
ufufet
28.10.2009 21:11:43
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;)

Posty: 201 #351628
Od: 2009-10-19
no to ja myśle tak 18-19 i 20-21

co Panowie, i Panie też, nie zapominajmy że mamy damę na pokładzie(ukłony w jej kierunku ślę serdeczne) no i Wy na to...
_________________
Piwa i pacierza nie odmawiam
  
b.sz
28.10.2009 21:18:16
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 146 #351638
Od: 2009-10-18
Skłaniałbym się jednak ku godziny 17-18, ale 18-19 w ostateczności może być.
Co na to Admin ?
  
xender
28.10.2009 21:22:25
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Opacz/Konstancin/Warszawa

Posty: 304 #351646
Od: 2009-10-14
Panowie a co powiecie Krakowskim targiem na 18:00 - 20:00 ?
Czekam na opinie
_________________
Strzelam ze wszystkiego ... z czego mogę ;)
  
janusz.ocp
28.10.2009 21:25:12
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: K-J

Posty: 309 #351648
Od: 2009-10-17
nie okreslaj godziny tylko wrzucaj, bo tak kazdy siedzi i czeka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SZYBKIE PROMOCJE I WYPRZEDAŻE » REGULAMIN WYPRZEDAŻY (TYLKO FORUMOWEJ)

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo oraz promuj się w katalogu

TestHub.pl - opinie, testy, oceny