Budowa Fajerwerka/petardyczyli co tam pod czapką piszczy |
| ufufet | 30.10.2009 20:21:01 |
Grupa: Moderator Lokalizacja: Z zarzecza jestem ;) Posty: 201 #352970 Od: 2009-10-19 Ilość edycji wpisu: 2 | Ostatnio udało mi się wygrać dwukrotnie z rzędu produkty promocyjne na naszym zacnym forum (oczywiście po wcześniej ustawionym przetargu)z tych pakiecików co to nabyłem drogą oszustwa otrzymałem rakiet, kilkoma sobie wieczorkiem popierdziałem, ale zastanawia mnie jedna rzecz. A no wiemy ogólnie,że żyjemy w czasach szybkiego postępu cywilizacyjnego i coraz tańszych produktów, plastików i tutaj chciałbym się na chwilkę dłuższą zatrzymać, wiadomo że kiedyś rury od wody były tylko stalowe teraz dla tańszego kosztu montażu i tańszego kosztu produkcji wymyślono rurki plastikowe, dlaczego tak nie ma w naszych petardach.Przecież dzięki temu fajerwerki byłyby na pewno troszkę tańsze, napewno tańsze jest wyprodukowanie pręta plastikowego niż drewnianego. Dlaczego kijki od fajerwerków są ciągle drewniane, przecież mogły by być plastikowe? czy to że są drewniane a nie plastikowe wpływa jakoś na ich parametry nośności,bezpieczeństwa efektu? Czekam na odpowiedz... EDIT 01.11.2009 10:11 Widzę że armia ludzi jest gotowa mi pomóc w rozwikłaniu tajemniczej zagadki _________________ Piwa i pacierza nie odmawiam |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |